Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7625 25.07.2013 15:57
Zpět na seznam inzerátů

výklad karet,numerologie,poradenství

Cena: -----

Už nemusíte nikam cestovat,utrácet za telefonáty a pod. Vše spolu vyřešíme z pohodlí Vašeho domova pomocí e-mailu. Za minimální finanční obnos Vám pomocí numerologického rozboru Vaší osobnosti, tarotových karet či Leonamardu pomohu vyřešit budoucnost nebo stávajíci problém ve vašem životě.pomohu Vám zasvětit do tzv "zákona přitažlivosti". Život může být krásný,jen musíme vědět jak na to.Pomáhat lidem na správnou životní cestu,je mé poselství. Více info po sms a e-mailu: janaveronikabuckova@seznam.cz. Telefony z důvodu časového vytížení nezvládám,alespoň prozatím. Na případnou spolupráci se velice těším!neváhejte! Cena za výklad karet + numerologie 500Kč, samotný výklad 350Kč a numerologický rozbor dle rozsahu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Veronika Buckova
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: janaveronikabuckova@seznam.cz
TOPlist