Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 10860 19.02.2014 13:56
Zpět na seznam inzerátů

Oddlužte se! 100% úspěšnost

Cena: 1 500,-

Zdravím vás, pokud už nevíte jak dál, vaše dluhy vám přerostly přes hlavu, tak využijte možnosti oddlužení, které opravdu funguje, zpracujeme vám kompletní návrh na oddlužení, naše úspěšnost je 100%. Nemusíte platit velké peníze právníkům, naše služby jsou od 1.500,- Kč. Rádi vám pomůžeme a poradíme ...


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Martina Stehléková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: stma@post.cz
TOPlist