Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 262 05.01.2011 10:52
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Půjčky na zástavu bez poplatků

Cena: 1,-

Jsme přímí zprostředkovatelé nebankovních půjček, úvěrů a zpětných leasingů zejména se zajištěním nemovitosti popř. družstevního bytu. Spolupracujeme pouze s prověřenými nebankovními a leasingovými společnostmi. Neuzavíráme žádné Zprostředkovatelské smlouvy. Nevybíráme provize za zprostředkování. Nedokládáte příjem, nezkoumáme registry, věk nerozhoduje , nevyžadujeme ručitele (mimo SJM). Jsme přesvědčeni, že ti, kteří jsou v exekuci nebo jiné podobné situaci nemají čas na plané sliby a peníze na poplatky. Podání žádosti je poštou nebo e-mailem, následně Vás navštíví investor, provede realizaci a vyplacení finančních prostředků. Vyřízení již do 7 dnů. Specializujeme se na expresní řešení exekucí a jejich vyplacení, zastupování před věřiteli a exekutorskými úřady, oddlužení nemovitosti, konsolidační úvěry. Řešíme také dluhy na nájmu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Renáta Skočková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: uverovapohotovost@seznam.cz
telefon Telefon: 774273579
TOPlist