Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 3210 26.02.2012 11:21
Zpět na seznam inzerátů

GoKids!Centrum Brno

Cena: 150,-

Výchova s láskou a rozumem... Hledáte smysluplné aktivity pro vás a vaše děti? Pak je GoKids! Centrum správná volba! Nabízíme kvalitní certifikované kurzy a semináře pro rodiče a děti (0-6 let). V dopoledních hodinách probíhá v centru Montessori dílnička-školička pro děti již od 1 roku. Během celého dne si pak můžete vybrat z kurzů jako Znakování BabySigns, GoKids! English pro děti už od 6ti měsíců do 6ti let, dále se specializujeme na výuku francouzštiny jak pro děti, tak pro dospělé všech pokročilostí. Nechybí ani vzdělávací přednášky či semináře na různá témata týkající se převážně výchovy a rodiny. Centrum zavádí velice výhodný systém kreditů – přijďte jen tehdy, kdy se vám to hodí a plaťte pouze lekce, na kterých opravdu jste! Více info na www.gokids.cz/brno, brno@gokids.cz, 723 367 829


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ivana Procházková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: Hybešova 17, Brno
mail E-mail: iproch@volny.cz
telefon Telefon: 723367829
skype Skype: iproch2
www WWW: www.ivanaprochazkova.cz
Další inzeráty od uživatele Ivana Procházková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist