Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 4551 12.06.2012 14:02
Zpět na seznam inzerátů

Hlídání dětí - chcete se stát dobrou chůvou?

Cena: 1 290,-

Chcete začít pracovat s dětmi? Absolvujte kurz pro chůvy a staňte se dobrou chůvou! Agentura BIBO s.r.o. nabízí jedinečný kurz jak se stát dobrou chůvou. Absolvování školení Vám umožní: - zvýšit Vaše šance na získání brigády či stálé práce v oblasti hlídání dětí - navýšit výdělek v rodinách - zvýšit Vaši kvalifikaci Pro koho je školení určeno : - pro studentky, které chtějí získat dlouhodobou brigádu v oblasti hlídání dětí - pro ženy každého věku, které hledají nové uplatnění na trhu práce (např. ženy na rodičovské dovolené, uchazečky vedené na úřadu práce, ženy 40+, 50+,ženy v důchodovém věku hledající brigádu, atp.). Po ukončení školení získáte potvrzení o absolvování kurzu. Rozsah: 22.6. v čase 9-15 hodin Cena : 1.290 Kč vč.DPH Místo konání: Brno, Stará Osada Více informací o kurzu a možnost přihlášení najdete zde: http://www.bibo-hlidani-deti.cz/kurzy-pro-verejnost/stante-se-dobrou-chuvou


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Miluše Řeháková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: rehakova@bibo.cz
telefon Telefon: 773262761
Další inzeráty od uživatele Miluše Řeháková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist