Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 4781 25.07.2012 14:43
Zpět na seznam inzerátů

Kurz první pomoci "Maminka"

Cena: 1 290,-

Nabízíme oblíbený kurz PRVNÍ POMOC – MAMINKA pro maminky s dětmi či budoucí chůvy k dětem. Kurz se cíleně zaměřuje na první pomoc malým dětem. Velmi jej ocení maminky, tatínkové i chůvy pečující o malé děti. Naučíte se zde nejen teoretické základy první pomoci, ale vyzkoušíte si také na vlastní kůži některé krizové situace. Kurz je založen na prožitkové výuce, kterou Vás provede diplomovaný lektorem s praxí u záchranné služby a ve zdravotnických zařízeních. Délka kurzu je cca 8 hodin. Během této doby se naučíte to nejzákladnější a nejpotřebnější z první pomoci jak pro děti, tak dospělé, aby byli schopni v případě potřeby zvládnout danou kritickou situaci. Témata kurzu jsou například: zabezpečení místa nehody, kontrola životně důležitých funkcí, zástava krvácení, bezvědomí, zástava dechu, resuscitace a další. Na konci kurzu obdrží zájemci certifikát o absolvování kurzu. Cena kurzu je 1 290 Kč. Termín: PRAHA neděle 5.8.2012 , 9-17 hod. pátek 14.9.2012, 9-17 hod. BRNO Pátek 10.8., 9-17 hod. Neděle 16.9., 9-17 hod. Adresa: Dům dětí a mládeže Praha 6 U Boroviček 648/1 Praha 6 - Řepy 163 00


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Miluše Řeháková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: rehakova@bibo.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele Miluše Řeháková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist