Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 3209 26.02.2012 11:17
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Montessori dílnička-školička

Cena: 100,-

Dopřejte vašim dětem víc než jen hlídání! ... připravené prostředí, respektující přístup, ohled na jejich individualitu, skupinu, kde starší pomáhají mladším, malí se učí od svých větších kamarádů a lektory, kteří jsou nejen velice vnímaví k individuálním potřebám každého dítěte, ale jsou také vyškoleni v principech Montessori pedagogiky. Montessori dílnička-školička je určena pro děti od 1 roku. Naší snahou je rozvoj dovedností, samostatnosti a touhy po poznání vašeho dítěte podle mezinárodně uznávané metody Montessori. Ve výuce nechybí ani angličtina. To vše pod dohledem certifikovaných lektorů a bez přítomnosti rodičů. Montessori dílnička-školička probíhá každý všední den od 8:00 do 12:30 a v pondělí i odpoledne od 15:00 do 18:00. Výhodný systém permanentek! 10 + 1 zdarma! Hlaste se klidně den předem! Možná i každodenní docházka. Těšíme se na vás :) Více na www.gokids.cz/brno, 723 367 829, brno@gokids.cz.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ivana Procházková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: Hybešova 17, Brno
mail E-mail: iproch@volny.cz
telefon Telefon: 723367829
skype Skype: iproch2
www WWW: www.ivanaprochazkova.cz
Další inzeráty od uživatele Ivana Procházková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist