Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 5937 25.02.2013 20:15
Zpět na seznam inzerátů

Pohlídám Vaše dítka

Cena: 40,-

Jsem 25 letá žena, vysokoškolsky vzdělaná v oboru Speciální pedagogika předškolního věku, třetím rokem pracující v mateřské škole. Nabízím hlídání dětí, liché týdny od 13:30, sudé týdny od 17:30. Po domluvě možnost hlídání i o víkendech.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hedvika Pešoutová
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: heda.pesoutova@seznam.cz
telefon Telefon: 605060348
TOPlist