Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5832 17.02.2013 20:47
Zpět na seznam inzerátů

Efektivní výuka angličtiny pro zaměstnance

Cena: -----

Požadujete po svých zaměstnancích znalost angličtiny? Usnadněte jim výuku zakoupením online jazykového kurzu a sledujte jejich skvělé pokroky. Platíte pouze za rozsah reálně naučené látky a můžete sledovat pokroky, případně vyřadit z kurzu nestudující zaměstnance a šetřit tím své peníze. Výuka probíhá za pomoci umělé inteligence a sympatických lektorů, kteří jsou neustále k dispozici. Studující tak může za pomoci svého notebooku, tabletu nebo smartphonu studovat kdekoli se mu to hodí a kdykoli má čas. Látka je zpracována zábavně a interaktivně, kurzy jsou cenově dostupné a firemním zákazníkům snižují výsledné finanční náklady ve společnosti. Samozřejmě i nefiremní zákazníci mají možnost naše jazykové kurzy využívat.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Radek Bartoš
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info1@informacniserver.cz
telefon Telefon: 602827058
TOPlist