Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 350 17.01.2011 19:24
Zpět na seznam inzerátů

Prodám Objednáme.cz

Cena: 40 000,-

Zdravím, nabízím doménu + obsah stránky http://www.objedname.cz. Platnost domény vyprší 23.08.2011. Web mi vydělal pár korún, potřebuji se toho "zbavit", nemám čas se o to starat. Žádné kampaně ani linkbuilding jsem na tomto webu nerealizoval... Web běží na WordPressu. Návštěvnost mám od 17.října sledovanou přes Google Analitics. Návštěvy 4591, unikátní návštěvníci 3658, průměrně 49,37 za den. Zobrazených stránek 9914. Návštěvnost jde nahoru. Vše mohu doložit. V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte na pm, hezký den.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Přemysl Cendelín
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: objedname.cz@email.cz
www WWW: www.objedname.cz
TOPlist