Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 1746 12.10.2011 10:10
Zpět na seznam inzerátů

Webová prezentace, stránky, internetový obchod na míru

Cena: 500,-

Potřebujete webovou prezentaci pro vaší začínajicí firmu? Chcete svůj vlastní blog, či stránky, ale nevíte si rady? Potřebujete kvalitní eshop, s minimálními náklady, který vám bude prodávat? Jsem tady pro Vás. Nabízím: Tvorba stránek od jednoduchých, XHTML + CSS až po stránky realizované na jádře redakčího systému Realizace internetového obchodu (eshopu) - Prestashop Webová prezentace nebo eshop od 500,- Kč bez DPH. Neváhejte, levněji to nejde...


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: R K
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
icq ICQ: 399151276
TOPlist