Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 344 16.01.2011 17:41
Zpět na seznam inzerátů

!!! VIDEO Z VAŠICH FOTEK !!!

Cena: 119,-

Zhotovím vám video z vašich fotek, různé posuny fotek, bez hudby nebo s hudbou dle vašeho výběru, s texty nebo bez... stačí zaslat po e-mailu nebo poštou na cd, dvd nebo flash fotky, domluvíme se na hudbě a na námětu, video zhotovím a poštou doporučeně zašlu (pokud by jste zaslaly flash nebo dvd/cd s fotkama, tak samozřejmě zašlu zpět i to :-) ) na dotazy ráda odpovím, tak se klidně ptejte ... cena za KS zhotoveného dvd/cd je 119 Kč. Krásný dárek třeba pro babičky, nebo na památku pro vás, třeba z dovolené, nebo s fotkami vašich dětiček :-)


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Miluše Šťastná
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: mina.stastna@seznam.cz
TOPlist