Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 2350 26.12.2011 11:47
Zpět na seznam inzerátů

Call centrum Call Tech International

Cena: -----

Dovolte mi představit naši vícejazyční tým, který vám pomůže zorganizovat podnikání. Náš zkušený tým může provádět všechny sekretářské a kancelářské práce od vašého jména a provádění jiných příchozích a odchozích vzdálených úkolů jako například: –Maily, Faxy, Zpravodaje –Jmenování nastavení –Volání stávajícím zákazníkům –Marketingový výzkum –Zákaznická podpora –Back office –Ostatní základní služby kontaktního centra Naším hlavním bodem jsou moderní technologie, který nám pomáhá získávat odborníky na vysoké profesionální úrovni, ktery pracují pro úspěch našich klientů. Jejich různorodé zkušenosti, vzdělání a pozadí vytvoří základ hluboké kolektivní znalosti a talentu. Náš vysoce kvalifikovaný tým specialistů, z nichž většina má vysokoškolské vzdělání, může pracovat ve většině evropských jazyků, jako jsou angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, polština, čeština, ruština, ukrajinština, a některé další evropské jazyky jsou také k dispozici (na včasnou žádost). Více informací najdete na http://calltech.com.ua Prosím,kontaktujte nás ještě dnes a my Vám rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a poskytneme všechny další informací. Lviv 79000, Ukrajina Tel:+380679691772 (Ukrajina) +380977916659 (Ukrajina) +380977479466 (Ukrajina) +441224466104 (UK) Email:info@calltech.com.ua


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: call centrum
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: marketing@calltech.com.ua
telefon Telefon: +380679691772
TOPlist