Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 265 05.01.2011 17:29
Zpět na seznam inzerátů

Geopatogenní zóny - pomalý a neb. zloděj zdraví!

Cena: -----

Vyhledám geopatogenní zóny, najdu a doporučím nejvhodnější místo pro zdravý spánek, práci a odpočinek přímo ve Vašich obydlích, jako nezbytnou prevenci vzniku velmi vážných onemocnění. Nejsme zvířata, která zcela neomylně a s jistotou v okamžiku najdou nejlepší místo , kam se posadit a lehnout. Naše přírodní výbava se vývojem a globalizací otupila a vytratila.. Pomoci může zkušený psychotronik. Předci prevenci znali, prostě jednou za čas z gruntu přemístili nábytek. Zkušenosti po generace předávané jim byly doslova svaté! Znát GZ ve svých obydlích je velmi moudré a efektivní. Po proměření se v nutných případech upraví nábytek a navíc se ušetří na velmi drahých a diskutabilních odrušovačích. Více na www.levak.eu včetně prezentace mojí práce doma i v zahraničí a mnoha dal. informací. Cena dohodou, dle dopravní vzdálenosti. U objednávek ve skupině v okruhu do 30 km výrazné slevy!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Josef Levák
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: levak.j@seznam.cz
telefon Telefon: 607133034
TOPlist