Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Pardubický kraj Inzerát: 299 07.01.2011 19:20
Zpět na seznam inzerátů

Kurzy - ANGLIČTINA pro ranní ptáčata, Pardubice

Cena: 68,-

Ranní kurzy – než půjdete do práce. 6.30 - 7.45 h. MALÝ POČET ÚČASTNÍKŮ – veliká výhoda pro Vás. Můžete kombinovat i s odpoledními lekcemi. Kupte si permanentku a plaťte pouze za hodiny, kterých se zúčastníte. Jediné kurzy, které můžete přizpůsobit Vašim časovým potřebám. Bezkonkurenční cena v poměru k efektivitě výuky. Přijďte se bez nahlášení podívat na jakoukoli hodinu. První hodina slouží jako ukázková = nezávazně a zdarma. Rozpis hodin na: www.anglictina-pardubice.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Dvořáková
lokalita Lokalita: Pardubický kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: zofie.dvorak@tiscali.cz
telefon Telefon: 776579310
TOPlist