Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 264 05.01.2011 16:19
Zpět na seznam inzerátů

Vyhledám prameny , geopatogenní zóny !

Cena: -----

Zmapuji vodní zdroje v okolí domků, v zahradách, stavebních parcelách, pastvinách a vinohradech. Vyberu optimální místo pro zhotovení studny, stanovím přesně hloubku, vydatnost a kvalitu pramenů. Odmítněte vlastním zdrojem vody plasty, dejte přednost svému zdraví, ochraně přírody a zdravému selskému rozumu. Voda má paměť, byla tu dávno před námi a bude tu i po nás. Užívejme ji tedy jako dar, jinak si zítra zaplatíme i za vzduch, co vydýcháme! Studna je z kategórie nejlepších investic do budoucna s návratností do 10 let. Více na www.levak.eu včetně prezentace mojí práce doma i v zahraničí a mnoha dal. informací. Cena dohodou, dle rozsahu práce a dopravní vzdálenosti.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Josef Levák
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: levak.j@seznam.cz
telefon Telefon: 607133034
TOPlist