Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 15980 16.02.2015 11:55
Zpět na seznam inzerátů

Založení Anglické společnosti LTD do 96 hodin

Cena: 7 499,-

Výhody Ltd. společnosti v Anglii -vysoká prestiž důvěryhodnost anglické společnosti -založení anglické společnosti za 1 až 2 dny -základní kapitál od 1 £ / € -společníci ani jednatelé neodpovídají za dluhy společnosti a jejich postavení se řídí anglickým právem -jednatelé i společníci mohou být cizí státní příslušníci a nepotřebují k tomu žádné povolení k pobytu Postup při založení anglické Ltd. -my založíme společnost do 96 hodin -připravíme veškerou právní dokumentaci, kterou si můžete -převzít osobně nebo Vám ji zašleme poštou -společnost může začít být aktivní, např . nabýt obchodní podíl nebo jiný majetek , vystavovat faktury a přijímat platby Dokumenty potřebné při založení Ltd. v Anglii -nejsou potřebné výpisy z rejstříku trestů Trvání založení společnosti 96 hodin s výjimkou případů, kdy obchodní jméno obsahuje zakázané slovo. Telefon: 421904950970, Web: www.stopexekuciam.sk


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Richard Gažo
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist