Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 1 Inzerát: 9403 17.11.2013 11:02
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Návštěva Mikuláše, Čerta a Anděla

Cena: 500,-

Nabízíme návštěvu Mikuláše, Čerta a Anděla k Vám domů. Jsme tříčlenná parta vysokoškoláků s dlouholetou zkušeností. Nyní máme stanovenou pevnou cenu za návštěvu, a to 500 Kč. Pokud bydlíte na Praze 1, nejlépe na Starém Městě, neváhejte a ozvěte se :) Pokud možno co nejdříve, zájemců máme vždy spoustu. Piště na terka.d@centrum.cz nebo volejte na 605520494, díky Tereza


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Tereza Durchánková
lokalita Lokalita: Praha 1
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: terka.d@centrum.cz
telefon Telefon: 605520494
TOPlist