Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 15705 27.01.2015 06:53
Zpět na seznam inzerátů

Pořádáme Plesy i Oslavy

Cena: 1 000,-

Bad Rabbit Project za vás uspořádá akci za rozumnou cenu. Zařizujeme Plesy, After party, Narozeniny, Oslavy, Předváděčky i Módní přehlídky a spoustu dalších. Postaráme se o vše od světelné Laser Show až po Hudební doprovod, Catering a Domluvíme prostory. Jsme profesionálové ve svém oboru tak neváhejte a kontaktujte nás. https://www.facebook.com/badrabbitproject


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Bad Rabbit Project Jeff Kreed
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: blackbadrabbit@gmail.com
telefon Telefon: 774217094
TOPlist