Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 624 07.03.2011 16:00
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Nabízím kvalitní překlady AJ-CZ, CZ-AJ

Cena: 1,-

Kvalita překladu není jen vizitkou překladatele, ale i Vaší. Jelikož mi záleží jak na mé, tak i Vaší dobré pověsti, snažím se věnovat se překladu s dvojnásobnou péčí. Překlad Vašich www stránek za jednorázovou cenu !! Vysoký důraz kladu na to, aby text byl pro čtenáře co nejsrozumitelnější a aby byl přesný po všech stránkách - terminologické, sémantické, stylistické, formátování atd. Vše za velmi příznivou cenu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Překlady Krága
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: o.kraga@gmail.com
Další inzeráty od uživatele Oto Krága
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist