Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 2182 08.12.2011 19:58
Zpět na seznam inzerátů

Nabízím překlady z AJ,RJ,PL do ČJ a opačně

Cena: 1,-

Dobrý den, nabízím rychlé překlady různých textů v elektronické podobě z polštiny, ruštiny a angličtiny do češtiny a z češtiny do polštiny, ruštiny a angličtiny. Možnost zasílání textů pouze v elektronické podobě přes E-mail. Cena za jednu normostranu (1800 znaků včetně mezer) je 180 Kč. Platba vždy bankovním převodem. V případě Vašeho zájmu volejte na tel: 605 484 731, nebo pište na E-mail: jszklorz@seznam.cz. Děkuji.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jiřina Szklorzová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jszklorz@seznam.cz
TOPlist