Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Komerční Praha 9 Inzerát: 11790 10.04.2014 10:03
Zpět na seznam inzerátů

Hledáme investora do společnosti s dřevenymi vyrobky

Cena: 2 500 000,-

Dobrý den, Hledáme investora do společnosti provozující specializovaný kamenný obchod (sibmodrin.cz) s vyrobky ze sibířských dřevin (především modřín a cedr) jako jsou palubky, hoblovaná prkna, stavební řezivo a jiné zboží pro stavby a interiér. Máme vlastní vyrobu. Společnost je na trhu od roku 1997 a aktuální roční obrat je přes 5 milionu Kč. Prodejna a sklad se nachází v Praze 9. Nabídky zboží je unikátní v rámci ČR a proto společnost nemá přímou konkurenci. Nyní bychom rádi rozšířili naši výrobu a celkový dosah našich výrobků. Investice může být formou půjčky. Výše investice je 500,000 až 2,5 milionu Kč s návratnosti maximálně od 2 do 5 let. Doba po domluvě. Nabízíme po dobu investice podíl ve společnosti nebo ručení prodejnou, a seriózní úrok. Jen osobní jednání v naší firmě. Kontaktujte mě prosím na: sibdrevo@seznam.cz Nebo telefonicky: +420 274 778 778, +420 602 772 682 Děkujeme za nabídky.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Inna Bartkute
lokalita Lokalita: Praha 9
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist