Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka celá ČR Inzerát: 10873 19.02.2014 22:07
Zpět na seznam inzerátů

P Ů J Č T E 45tis. V R Á T Í M 72tis.

Cena: -----

Žádám pouze soukromou osobu,která by mě půjčila 45tis. Ručení nemovitostí nemám.V případě,že máte pro mě nabídku,tak mi,prosím napište jasné podmínky pro získání.Poplatky předem neplatím!!!!Jsem schopen ručit směnkou. Děkuji za nabídky. Martin J. email : martin77martin@email.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Martin Chose
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: martin77martin@email.cz
TOPlist