Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 8 Inzerát: 2556 10.01.2012 19:44
Zpět na seznam inzerátů

Přerůstají Vám dluhy přes hlavu?

Cena: 1,-

Máte dluhy a nevíte si rady s jejich splácením? Jsou Vaše měsíční výdaje vyšší než Vaše měsíční příjmy? Je nejvyšší čas to vyřešit. Neváhejte a kontaktujte nás, společně to dokážeme. Služba je poskytována certifikovaným správcem dluhů.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Buchta
lokalita Lokalita: Praha 8
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: buchtap@centrum.cz
telefon Telefon: 777157867
TOPlist