Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka celá ČR Inzerát: 4615 23.06.2012 06:17
Zpět na seznam inzerátů

Půjčky - Výkup nemovitostí a exekuce a dražby celá ČR

Cena: 10 000 000,-

Nabízíme možnost rychlého výkupu nemovitostí za hotové až do 80% peníze. nevadí nám ani exekuce. Působíme po celé ČR. Máme Rychlý přistup jednaní, nikám nemusíte jezdit! My přijedeme až k vám. Stačí vyplnit online žádost. www.nemovitosti-exekuce.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Emilie Kolatková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: zastavy@email.cz
TOPlist