Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 277 06.01.2011 12:16
Zpět na seznam inzerátů

úvěry se zástavou nemovitostí

Cena: 1,-

Půjčím oproti zástavě nemovitostí - bytu v os. vlastnictví, RD, chaty nebo chalupy. Možnost ručení i družstevním bytem. Splatnost až 15let, půjčím od 100.000Kč až 5.000mil. Kč. Zpětný leasing nemovitostí, půjčím až 60% z hodnoty nemovitosti. Vyřízení do 10dnů. Vyplatím exekuce na Vašem majetku a nevýhodné zástavní práva. Kontakt: tel.734 585 584, e-mail: servisfinanci.ov@seznam.cz.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Petra Foldynová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: servisfinanci.ov@seznam.cz
telefon Telefon: 734585584
Další inzeráty od uživatele Petra Foldynová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist