Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 2135 05.12.2011 04:52
Zpět na seznam inzerátů

Do roku 2012 s novým LOGEM za minimální investici!

Cena: 3 500,-

Logo je nejvýznamnějším prvkem v podnikání. Díky logu můžete oslovit nebo také odradit klienty. Vzhled loga a jeho barevnost má velký význam při komunikaci nejen s klienty, ale také s obchodními partnery. Profesionální logo může udělat nevídaný dojem. I ten nejmenší živnostník se může prezentovat lépe než velká firma. Díky tomu pak budí dojem profesionality a důvěryhodnosti! Navrhnu pro Vás to nejlepší možné logo. Takové, které zaujme a prohloubí důvěryhodnost Vaší firmy. K logu Vám rovněž navrhnu i vizitky, které budou na první pohled působit elegantně a zajímavě. A v neposlední řadě k logu získáte i mini logomanuál, který popisuje logo a jeho použití! Veškeré podklady obdržíte ve vektorové grafice, která je určená pro další zpracování při výrobě reklamních předmětů atd. Vykročte z řady! Nemusíte být stejní jako ostatní! Právě odlišnost je základem úspěchů! Tato akční nabídka je již v četně slevy 50%


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: František Bugala
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: frantisek@bugala.cz
TOPlist