Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 19192 24.10.2015 22:42
Zpět na seznam inzerátů

Levné stěhování

Cena: 10,-

Chtěl bych Vám nabídnout spolehlivou cenově dostupnou dopravu dodávkovým vozem L2H2 s objemem 10m3 * 313 cm délka, 172 cm šířka ,191 cm výška nákladní plochy , služba je bez čekání v případě zájmu stěhovací a balící práce s možností montáže - demontáže nábytku. Udělíme maximu pro zvýšení prodejnosti Vámi nabízeného zboží bez Vašich starostí s transportem .Cena autodopravy po Praze je od 490.-Kč mimo město 10.-Kč za 1 ujetý Km. Jezdíme 7 dní v týdnu od 7:00 do 23:00 hodin s možností zaslání. Také Vám přivezeme nový nábytek z obchodních řetězců Ikea, Asko, Skonto nebo vyvezeme nepotřebné věci na sběrný dvůr. Dodávky Adam, informace a rezervace k vozu - cenová nabídka zdarma ,neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na tel: 603416721


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Adam Dodávky
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: stehovani.eu@seznam.cz
telefon Telefon: 603416721
TOPlist