Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Praha 9 Inzerát: 11014 26.02.2014 14:20
Zpět na seznam inzerátů

Prádelna Krystal

Cena: -----

Prádelna Krystal v Praze 9 nabízí praní, třídění, žehlení, sušení prádla i jeho následnou expedici pro firmy, hotely, restaurace, školské zařízení i jednotlivce. Prádelna Krystal Praha to jsou komplexní služby i zpracování znečištěného prádla. Náš servis je kvalitní, rychlý a spolehlivý. Ceny příznivé. Prádelna Krystal nabízí své profesionální služby jak společnostem, tak i jednotlivým osobám.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Prádelna Krystal
lokalita Lokalita: Praha 9
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: Pradelnakrystall@seznam.cz
telefon Telefon: 777673272
TOPlist