Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Praha a okolí Inzerát: 9536 22.11.2013 20:42
Zpět na seznam inzerátů

Prádelna Praha, prádelna Krystal

Cena: 1,-

Prádelna Krystal Praha nabízí praní prádla, žehlení, čištění oděvů pro Vaši domácnost i kompletní služby pro hotely a ubytovací zařízení. Prádelna Krystal Praha to jsou komplexní služby i zpracování znečištěného prádla. Třídění prádla, praní, žehlení, mandlování, sušení, expedice ,včetně každodenního svozu a rozvozu rádla, dle potřeb zákazníka. Samozřejmě provádíme drobné opravy poškozeného prádla. Náš servis je kvalitní, rychlý a spolehlivý. Naše ceny jsou příznivé. Prádelna Krystal nabízí profesionální služby jak jednotlivým osobám, tak i společnostem, jako např. hotelům, restauracím, školským i zdravotnickým zařízením atd.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Prádelna Krystal
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: Pradelnakrystall@seznam.cz
telefon Telefon: 777673272
TOPlist