Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 1 Inzerát: 11527 26.03.2014 14:12
Zpět na seznam inzerátů

Uklízím parou

Cena: 800,-

Uklid parou je alternativní a ekologický zpusob čištení a odstranování těch nejhorších nečistot.Zároven však pára likviduje choroboplodné škudce a jejím používání předcházíte množení a šíření těchto parazitu.Alergici,astmatici a lidé s citlivou pokožkou se nedostávají do stiku s chemickými přípravky.Propařuji-matrace,křesla,sedací soupravy,pohovky,pelíšky domácích zvířat.Čistím pomocí páry-podlahy,koberce,záchody,okolí van,sprchových koutu,okolí umyvadel a dřezu,vanové a dřezové baterye,obklady,dlažby,spáry,radiátory,sporáky,trouby,vařiče,pračky,interiéry automobilu,atd. Přístroj vytváří páru o teplotě 120 oC která likviduje bakterie,mykozy a také roztoče.Cena je od 800 kč.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Dušek
lokalita Lokalita: Praha 1
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: uklidparou.pha@seznam.cz
telefon Telefon: 704035218
TOPlist