Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Královéhradecký kraj Inzerát: 1186 08.07.2011 19:55
Zpět na seznam inzerátů
  |  

POMOC ZAČÍNAJÍCÍM PODNIKATELŮM

Cena: 1,-

Začínajícím podnikatelům (FO), ale nejen jim nabízíme komplexní poradenství i služby týkající se oblasti daní, daňové evidence, zdravotního a sociálního pojištění a řady dalších oblastí, které s podnikáním souvisejí.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ing.Radovan Vohralík
lokalita Lokalita: Královéhradecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: r.vohralik@quick.cz
telefon Telefon: 603950977
TOPlist