Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 2132 05.12.2011 04:38
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Mějte i vy svůj vlastní internetový e-shop - AKCE

Cena: 1 800,-

Hledáte možnost jak zahájit prodej na internetu? Chce mít vlastní e-shop, ale nemáte v této oblasti dostatečné zkušenosti nebo deseti tisíce na jeho zřízení? Chcete si prodej po internetu nejdříve vyzkoušet než se pustíte do investice vlastního a nákladnějšího řešení e-shopu? Nabízíme Vám možnost získat velice efektivní nástroj pro Vaše obchodování a to v četně technického zázemí a podpory!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Levný-Eshop.cz Levný-Eshop.cz
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@levny-eshop.cz
TOPlist