Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Liberecký kraj Inzerát: 5575 16.01.2013 12:23
Zpět na seznam inzerátů

Školení tvorby webových stránek v systému Joomla

Cena: 2 000,-

Redakční systém Joomla umožňuje vytvářet profesionální webové stránky bez znalosti programování. Jeho největší výhodou je modulárnost, kde pomocí různých rozšíření třetích stran můžeme přidávat další funkce. Vzhledem k jeho obrovské oblibě je modulů k dispozici velké množství - od počítadla stránek, statistiky přístupů, RSS kanálů, diskuzní fórum po systém kategorií, fotogalerie a formuláře. Obsahem školení je nejen tvorba základu stránek, ale především použití rozšiřujících modulů, předvedení řešení nejčastějších problémů a zároveň výběr vhodného webhostingu, práce s FTP, databází a umístění systému na web. Nezapomeneme ani na optimalizaci výkonnosti, zálohování a přípravy statistik. Tvorbu webu si předvedeme komplexním způsobem a naučíme se použít jak dovednosti webdesignéra, tak administrátora, analytika a marketingového manažera, neboť moderní prezentace vyžaduje skloubení všech těchto dovedností. Úspěšným absolventům závěrečného testu vystavíme certifikát, všichni účastníci obdrží materiály potřebné pro další studium. Samozřejmostí je následná emailová konzultace a podpora.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Luděk Šťastný
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Liberecký kraj
adresa Adresa: Provodín 211, Provodín
mail E-mail: stastny.statek@gmail.com
telefon Telefon: 722502193
www WWW: www.stastnystatek.cz
Další inzeráty od uživatele Luděk Šťastný
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist