Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 8019 29.08.2013 11:33
Zpět na seznam inzerátů

Prodáme Váš vůz

Cena: -----

Nové autocentrum ZaručenéVozy.cz v Brně příjímá vozy do komise ZCELA ZDARMA. Prodejte váš vůz za vaši cenu v našem autocentru. Vaší poslední starostí s prodejem vozu bude návštěva našeho autocentra. Šetříme váš čas a peníze. Více se dozvíte přímo v našem centru v Brně Líšni na Jednovnické ulici č.15 (hned za čerpací stanicí OMV) nebo na tel. čísle 605083392, mail: info@zarucenevozy.cz, www.zarucenevozy.cz Při zprostředkování prodeje Vám nabízíme: - zprostředkování prodeje ZDARMA – od prodávajícího si neúčtujeme žádné poplatky za prodej vozu - inzerce na mnoha webech (Sauto.cz, Tipcars.cz a další prodejní servery) jsou pro naše klienty zdarma - právní servis - právníkem zpracované smlouvy, které jsou zárukou bezpečného prodeje vozidla - velká návštěvnost webu a možnost auta vidět a zkusit v prostorech našeho autobazaru - pojištění autocentra - profesionální příprava vozidla k prodeji – profesionální nafocení a prezentace vozu - úspora v řádech až desítek tisíc Kč ve srovnání s jiným autobazarem (bere si provizi za prodej auta) - všechny tyto služby jsou pro vás ZDARMA Až do okamžiku prodeje jste stále majitelem auta a můžete si své auto kdykoliv vzít zpátky. Po prodeji auta vás co nejdříve kontaktujeme a vyplatíme vám domluvenou cenu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Zaručené vozy
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@zarucenevozy.cz
telefon Telefon: 605083392
TOPlist