Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 11119 04.03.2014 09:44
Zpět na seznam inzerátů

Výkup až do 80 % tržní ceny nemovitosti.

Cena: 1,-

Díky vlastnímu silnému kapitálovému zázemí není problém zaplacení kupní ceny do 24 hodin hotově nebo převodem na Vámi určený účet. Vykupujeme i nemovitosti před dražbou, s exekucemi, zástavními právy či jinými právními vadami. Zařídíme a zaplatíme za Vás veškeré zákonem stanovené povinnosti jako je znalecký posudek, daňové přiznání, daň z převodu nemovitosti, průkaz energetické náročnosti budovy atd. Všechny naše smlouvy tvoří renomovaní právníci specializující se na tuto problematiku. Vykupujeme RD, pozemky, rekreační objekty, byty v osobním, družstevním i podílovém vlastnictví.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lucie Vajdlová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: asistentka@amazingreality.cz
telefon Telefon: 725852802
Další inzeráty od uživatele Lucie Vajdlová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist